Istnieją oznaki oszustów, które istnieją i nie należy ich ignorować. Jeśli czytasz ten artykuł, możesz już podejrzewać, że twój mąż ma romans. Doniesiono, że ponad 70% kobiet, które podejrzewały, że ich małżonek zdradził, miało rację. To niesamowity odsetek. Mężczyźni będą próbowali zatrzeć ślady, ale jest po prostu zbyt wiele znaków, by zatrzeć je wszystkie.

Oznaki oszustwa ze strony mężczyzn

pierwszy Masz wrażenie, że on cię zdradza. Rzeczy po prostu się nie sumują. Nagle czujesz potrzebę przeszukiwania swoich rzeczy i prawie oczekujesz, że coś znajdziesz.

drugi Kiedy przeprowadzasz wywiad z mężem, staje się bardzo defensywny. Mógłby nawet się na ciebie rozgniewać i zrzucić cię. Ma nadzieję, że jeśli boisz się o to zapytać, uspokoisz swoje myśli o niewierności.

trzeci Jego historie nie mają już sensu. Wynika to z tego, że w tym momencie wymyśli historię i nie zauważy, że data lub godzina nie pasują do siebie. Czasami zapomni to, co powiedział trzy dni temu. Więc zanotuj w pamięci i zapytaj ponownie niedbale za 3 dni. Wydaje się, że prace znacznie się zwiększają, aby objąć czas. To jest klasyczne. Byłem najciężej pracującym człowiekiem, kiedy oszukiwałem!

4-ci W swoim związku odczuwasz to uczucie separacji. Pamiętaj o huśtawce na szkolnym boisku. Jeśli jedna strona poszła w górę, wiesz, gdzie była druga strona. Zazwyczaj jest tak samo, jeśli twój partner ma romans. Często istnieje głębszy problem w relacjach, który zdecydowanie powinien zostać naprawiony, jeśli naprawdę chcesz być szczęśliwy. Chociaż nie jesteś odpowiedzialny za zerwanie związku, niewierność jest zwykle objawem głębszego problemu.

5-cia Odkrywasz konta e-mail, o których istnieniu nie wiedziałeś. Odmawia ci dostępu do jego konta e-mail. On nie jest głupi! Czy on jest

6-ci Nie zaprasza cię na swoich przyjaciół, imprezy firmowe i inne działania towarzyskie. Czy on oszukuje w pracy? Może być gorzej niż klub nocny. Jest mniej prawdopodobne, że będzie oszukiwał w nocnym klubie.

7-ci Niezwykłe wahania nastroju. Jest to jeden z wielu przejawów oszustwa spowodowanego wewnętrznym konfliktem i walkami, przez które przechodzi twój mąż w okresie niewierności.

8, Brak intymności. Nie zawsze musi to mieć formę seksu. Może to być dotykanie, przytulanie, trzymanie się za ręce lub całowanie.

9-ci Częstotliwość seksu się zmieniła! Tak, pamiętam rozmowę z mężczyzną w nocnym klubie wiele lat temu i to, co mi powiedział.

„Kiedy pamiętasz jedną rzecz, pamiętaj, że jeśli twoja żona jest przyzwyczajona do uprawiania seksu trzy razy w tygodniu, nigdy nie powinna spaść poniżej trzech. Czasami może być więcej, ale nigdy mniej!”

Zakrył ten znak. Problem polega na tym, że wielu mężczyzn ma jakieś znaki, ale jest ich zbyt wielu, by się ukryć.

10, Nie odbiera telefonu komórkowego wokół ciebie. Jednym ze sposobów sprawdzenia, czy twój przyjaciel oszukuje, jest wyłączenie dzwonka wokół ciebie lub z dala od ciebie, abyś nie słyszał jego rozmowy. To powinno być ważnym światłem ostrzegawczym w twoim związku. Jeśli w dziwnych porach dzwoni lub dziwnie dzwoni, może to być również znak, że oszukuje.

Te oznaki oszustwa są niesprawne, ale jeśli zobaczysz jeden z nich, powinieneś uważnie monitorować swój związek. Rób notatki myślowe, a także pisemne, aby pisać rzeczy, które przychodzą ci na myśl, a może historie, które nie mają sensu. Zawsze możesz później spojrzeć wstecz po tym, jak ponownie zapytałeś męża, czy otrzymałeś tę samą odpowiedź. Często zapomnisz swoje kłamstwa!

Powodzenia i czytaj więcej oznak oszustwa, które twój mąż może pozostawić.