Rozwój osobisty

Jak poprawnie odinstalować Dot Net Framework 3.5

By 10 lutego 2020 No Comments
zdrowie" data-max-rows="2">

Masz problem z odinstalowaniem programu .Net Framework? Czy chcesz bezpiecznie odinstalować oprogramowanie? W tym artykule możesz odinstalować go ze swojego systemu.

Microsoft .Net Framework służy jako platforma w systemie Microsoft Windows. Składa się z biblioteki klas podstawowych (BC) i Common Language Runtime (CLR). Pierwszy zapewnia funkcje, takie jak interfejs użytkownika, dostęp do danych itp., Dla programistów tworzących aplikacje. Ten ostatni oferuje wygląd wirtualnej maszyny aplikacji, a także ważne usługi, takie jak bezpieczeństwo i zarządzanie pamięcią. Te dwie części są wspólnie odpowiedzialne za wdrożenie i wykonanie aplikacji. Zapewniają narzędzia i technologie wymagane dla aplikacji oraz obsługują różne języki programowania, dzięki czemu możliwe są interakcje między różnymi programami.

Podczas korzystania z Microsoft .Net Framework 3.5 lub innych wersji platformy mogą pojawić się problemy. Częstym problemem jest problem z aktualizacją. Na przykład podczas próby uruchomienia gry może pojawić się komunikat o błędzie informujący o konieczności zainstalowania jednej z nowych wersji platformy. Innym problemem jest to, że kody błędów, takie jak „0x80070643” lub „0x643”, często pojawiają się w wyniku uszkodzenia lub brakujących plików związanych z platformą i trudno jest rozwiązać problem. Jeśli spróbujesz rozwiązać problem poprzez ponowną instalację programu, prawdopodobnie zostaniesz poinformowany, że program został zainstalowany. Z powodu tych problemów możesz go porzucić i odinstalować z komputera. Jednak nigdy nie można być zbyt ostrożnym przy odinstalowywaniu oprogramowania, ponieważ negatywnych skutków niewłaściwej dezinstalacji nigdy nie można przeoczyć.

Do odinstalowania platformy możesz użyć oprogramowania Windows.

Jeśli korzystasz z systemu Windows XP, możesz wykonać następujące czynności:

Krok 1. Kliknij „Start”, a następnie „Panel sterowania”.

Krok 2. Kliknij „Dodaj / Usuń programy” w Panelu sterowania.

Krok 3. Znajdź program docelowy i kliknij „Usuń”.

Jeśli używasz systemu Windows XP, możesz wykonać następujące czynności:

Krok 4. Naciśnij „Start” i poszukaj „Panel sterowania”

Krok 5. W Panelu sterowania kliknij „Odinstaluj programy”.

Krok 6. Wybierz program docelowy i kliknij „Usuń”

Ta ręczna opcja usuwania programu pozostawia coś na dysku twardym, np B. Uszkodzone klucze rejestru i niepotrzebne pliki, które wpływają na prawidłowe działanie systemu. Musisz zlokalizować i usunąć te resztki na swoim komputerze. Możesz go utworzyć za pomocą narzędzia Microsoft Windows Installer Cleaner.

Krok 7. Pobierz narzędzie Microsoft Windows Installer Cleanup.

Krok 8. Kliknij dwukrotnie plik msicuu2.exe, aby zainstalować narzędzie na komputerze.

Krok 9. Uruchom narzędzie, klikając „Start”, znajdując „Wszystkie programy”, a następnie „Oczyszczanie instalacji systemu Windows”.

Krok 10. Wybierz niechciany program z listy programów wyświetlonej w oknie komunikatu i kliknij „Usuń”.

W rzeczywistości istnieje zautomatyzowana metoda, która może zapewnić całkowite usunięcie programu. Odbywa się to za pomocą dobrze zaprojektowanego narzędzia do czyszczenia, którego można użyć do usunięcia wszystkich śladów pozostawionych przez program, w tym nieodłącznej funkcjonalności systemu Windows. Zaleca się użycie Mighty Uninstaller, który może usunąć wszystkie niepotrzebne pliki w ciągu kilku sekund. Możesz użyć dezinstalatora, wykonując następujące czynności:

Krok 1. Pobierz dezinstalator online za darmo.

Krok 2. Zainstaluj go w swoim systemie.

Krok 3. Uruchom go, aby przeskanować system komputerowy. Poczekaj kilka minut.

Krok 4. Kliknij „Usuń”, aby usunąć zbędny program.

Deinstalator nie tylko oszczędza znacznie więcej czasu niż dodawanie / usuwanie programów, ale także zapewnia bezpieczniejszy sposób usuwania upartych programów w systemie i ochrony systemu przed nieoczekiwaną awarią z powodu niewłaściwej deinstalacji programu.