poniedziałek, 11 listopad 2013 23:51

Nigdy się nie przyznawaj

Napisał 
Oceń ten artykuł
(8 głosów)

 

Znajdą ci 9-latka w twoim łóżku, mów, że cię chciał zgwałcić. Przedstawią ci potwierdzenie ojcostwa dziecka nieletniej, mów, że to nie twoje DNA. A jak cię złapią za rękę na masturbowaniu ministranta, mów, że to nie twoja ręka. Nigdy się nie przyznawaj.

Kolejny po ArcyLapsusie przedstawiciel Dealerów „Zbawienia”, niejaki (s)ex-Rektor PEDOminikanin brutalnie złamał powyższą niepisaną, ale przestrzeganą maksymę. Specjalista od życia intymnego 10-latków stwierdził mianowicie, że przypadki, gdy „dzieci same wchodziły do łóżek dorosłych chcąc być spełnionym” nie są mu obce. Uważa on mianowicie, że dzieci z rodzin niepełnych, w których brakuje ojca będą lgnęły do mężczyzn. Jest to element sprytnie skonstruowanej linii obrony. Oczywistym jest fakt, że dzieci pozbawione męskiego wzorca w postaci ojca będą próbowały taki wzorzec znaleźć. Katabasi zatem celowo wyszukują ten właśnie typ dzieci, bo sprytnie dzieckiem manipulując, mogą łatwo wejść w rolę takiego wzorca, a dodatkowo istnieje niemal 100% pewność, że ojciec nie przyjdzie pewnego dnia na plebanię i nie rozwali Dealerowi „Zbawienia” łepetyny na kościelnych schodach. Katabas nigdy nie podejmie przypadkowego kontaktu seksualnego z dzieckiem; najpierw dokładnie „rozpozna obiekt”, i wybierze ten najbardziej pozbawiony wsparcia ze strony najbliższych. Dziecko, które nie zaznało rodzinnego ciepła, ma wiele niezaspokojonych potrzeb. Gdzieś w głębi duszy, obok potrzeby zaznania zwykłej słownej pochwały, wyrazu uznania, będzie marzyło o przytuleniu, pogłaskaniu po głowie, ojcowskiemu klepnięciu w plecy, ręce bliskiej osoby na swoim ranieniu. Nigdy jednak nie będzie dążyło do obcowania płciowego z dorosłym. Katabasi uzurpujący sobie odwieczne prawo do współżycia z dziećmi traktują te zachowania jako element gry wstępnej. Puszczają wodze fantazji, gdy zdarzy się, że mniejsze dziecko będzie chciało się przytulić – przecież jego usta znajdują się na wysokości Dealerskich klejnotów. Dziecko nie ucieka przez „niewinnym” pocałunkiem starego obleśnego, śliniącego się plebana, znaczy, że „ma chęć na więcej”. Dziecko klęczące przed katabasem który wkłada w jego usta hostię, samo prosi się, by włożyć mu w usta ciało inne niż chrystusowe. Dla niektórych dzieci potrzeba spania z dorosłą osobą, zazwyczaj matką, jest bardzo silna, ponieważ wzmacnia poczucie stabilizacji. Być może zdarzyło się w placówce wychowawczej, że któreś z dzieci potrzebowało zaspokojenia tej właśnie potrzeby. Dziecko zupełnie nie rozbudzone seksualnie, opierające swą relację z katabasem na olbrzymim do niego zaufaniu, zakradło się do Dealerskiego łóżka. Katabas zaś, miast postawić w tym momencie wyraźną granicę w relacjach, zabrał dziecku jego ufność i niewinność, wykonując dożywocie na jego psychice. Przecież sam fakt sforsowania otwartych drzwi do pokoju i wskoczenia do łóżka oznaczał, że dziecko błagało o inicjację, a posługę trzeba pełnić w dzień i w nocy.

Istnieje jeszcze druga grupa dzieci; są to dzieci, które doświadczyły „złego dotyku”. W tej grupie są takie, które wychowywały się w rodzinach patologicznych, i od małego były przystosowywane do seksualnego zaspokajania dorosłych. Dzieci zmuszane do prostytucji, lub prostytuujące się, by przeżyć, a zatem wychowane w przeświadczeniu, że seks jest towarem, a który można coś otrzymać. Seks w placówkach wychowawczych jest rzeczą powszechną – jeśli nie jest towarem, to jest formą najtańszej rozrywki. Mogło się zatem zdarzyć, że dziecko świadomie zakradło się do łoża katabasa chcąc ciałem zapłacić za jakiś przywilej lub rzecz, lub z chęci pozyskania „haka” na wspomnianego przedstawiciela sukienkowej braci. Inne dziecko mogło chcieć wkupić się w Dealerskie łaski, a z domu wyniosło znajomość tylko takiej formy. Katabas oczywiście również i w tych przypadkach nie postawił żadnej granicy w relacjach. Być może dlatego, że sam nie posiadał dzieci, zatem trudno było się mu zdobyć na empatię, gdy jego mniejsza główka doszła do głosu. Być może właśnie dlatego, że chociaż posiadał swoje dzieci, hołdował zasadzie, że „swoje się kocha, a cudze się pier..i”.

Chrońmy nasze dzieci przed zboczeńcami przebranymi w czarne sukienki. Grają na nosie Uzależnionym od „Zbawienia” już nie tylko zza ołtarzy, ale również w środkach masowego przekazu. Zasłaniając się tajemnica spowiedzi, pielęgnują w sobie poczucie istnienia ponad prawem.

 

Czytany 5955 razy Ostatnio zmieniany piątek, 12 sierpień 2016 23:34

5 komentarzy

 • Link do komentarza stoop piątek, 11 lipiec 2014 09:03 napisane przez stoop

  Popatrzmy na jasną stronę - nawet wierni tracą cierpliwość.
  2012. Piekary Śląskie, Osiedle Wieczorka:
  Znany z niezrównoważenia psychicznego, ostro pociągający z gąsiora proboszcz (wcześniej za "całokształt" usunięty z Brzezin Śląskich, 10km od Piekar Śl.).
  Dobrodziej nagrzmiał na kobietę w konfesjonale, dziewczyna zapłakana uciekła... Mąż/narzeczony nie wytrzymał i w Domu Bożym wrąbał Dobrodziejowi. Świadkowie (jakieś 100-200 owieczek) jakoś nie wstawili się za kapłanem.

 • Link do komentarza UNIVERSIS-portal bez dogmatów niedziela, 05 styczeń 2014 14:50 napisane przez UNIVERSIS-portal bez dogmatów

  Nawet naziolski komentarz się pojawił... :(
  Wykasujcie go...

 • Link do komentarza sahib czwartek, 19 grudzień 2013 14:10 napisane przez sahib

  JUDY 7,8,16

  7 Tak też Sodoma i Gomora oraz miasta wokół nich, gdy już w ten sam sposób jak tamci bez umiaru pogrążyły się w rozpuście i poszły za ciałem ku pożyciu sprzecznemu z naturą, stanowią dany nam ostrzegawczy przykład przez to, że ponoszą sądową karę ognia wiecznego.

  8 Podobnie jednak i ci ludzie, rojący sny, kalają ciało i lekceważą zwierzchnictwo oraz mówią obelżywie o chwalebnych.

  16 Są to szemracze, ludzie, którzy się skarżą na swój los w życiu, postępujący według swoich pragnień, a ich usta mówią nadęte słowa, oni zaś dla własnej korzyści podziwiają osobistości.

  treść pochodzi ze strony :

  http://wol.jw.org/pl/wol/b/r12/lp-p/bi12/P/1997/65/1

 • Link do komentarza Aramis 2 wtorek, 17 grudzień 2013 07:03 napisane przez Aramis 2

  Warto wiedzieć i uczulać, że statystycznie najwięcej pedofilów jest wśród pedałów oraz osób pochodzenia żydowskiego (i jednocześnie, najczęściej bezkarnych).

 • Link do komentarza stop-dyskryminacji poniedziałek, 18 listopad 2013 12:42 napisane przez stop-dyskryminacji

  Smutne, tragiczne, przerażające.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Visitor counter, Heat Map, Conversion tracking, Search Rank

Kalendarz

« Styczeń 2018 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Odwiedź koniecznie:

Użytkownicy

Statystyki odwiedzin

7859504
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie
13384
21012
139144
7570180
418155
655506
7859504

Twoje IP: 54.234.45.10
2018-01-20 14:03:37