Przemysł

Czy radio satelitarne powinno mieć erotyczne kanały seksu?

By 10 lutego 2020 No Comments

Cóż, wiesz, jak wszyscy są w twoich ramionach, gdy ludzie na swoich telefonach komórkowych prowadzą ożywione rozmowy podczas jazdy samochodem lub, co gorsza, spoglądają w dół i wysyłają SMS-y podczas jazdy po terenie szkoły. Jako rodzic, który naprawdę powinien ci przeszkadzać, i jako osoba dojeżdżająca do pracy na autostradzie w drodze do pracy, jest to ostatnia rzecz, którą musisz ukończyć przez kogoś, kto jest zajęty pisaniem wiadomości, a nie uważać na. Wszyscy wiemy, że ludzie robią głupie rzeczy, a rozproszeni kierowcy mają więcej wypadków - są po prostu niebezpieczni.

Wszyscy widzieliśmy, jak ludzie biznesu idą do pracy, aby przeczytać „Wall Street Journal”, lub kobiety nakładające szminkę na ruch na autostradzie. Ale co jeszcze robią wszyscy podczas jazdy? Bóg tylko wie i może bałeś się zapytać. Cóż, to nie ja i chcę wam powiedzieć coś, co ostatnio mnie niepokoiło. Nie jestem pruderem i nie jestem aż tak religijny. To, co ludzie robią, myślą i mówią w swoich kwaterach, zależy od nich.

Niemniej jednak niedawno otrzymałem wiadomość e-mail z informacją o nowych kanałach oferowanych w radiu satelitarnym. Jako subskrybent, miło jest mieć radio satelitarne w moich pojazdach, szczególnie gdy jadę przez duże obszary między dużymi miastami, a wszystkie stacje radiowe to gospel, country lub po prostu nonsensy. To nie tak, że jestem przeciwny temu, co słyszą inni, ale mogę wziąć tylko tyle, zanim będę musiał to wyłączyć. W międzyczasie, setki kilometrów od miejsca docelowego, po prostu siedzisz i śpiewasz sobie, a tempomat niewiele się dzieje - czy możesz powiedzieć, że to nudne?

Być może dlatego radio satelitarne jest tak popularne wśród kierowców ciężarówek i osób podróżujących na duże odległości. Nawet jeśli jesteś tylko w mieście, miło jest mieć radio satelitarne i mieć ulubione stacje zawsze dostępne, gdziekolwiek jesteś. Jedynym problemem jest posiadanie radia satelitarnego z erotycznymi kanałami seksu. Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebujemy, jest to, że ludzie prowadzący autostradę nie zwracają uwagi, są zanurzeni w erotycznych fantazjach i mogą nawet nie trzymać rąk za kierownicę podczas jazdy - słuchasz radia - aby zgadnąć, co Mówię tutaj.

Następnie pojawia się problem kontroli rodzicielskiej, która uniemożliwia dzieciom dostrojenie kanałów, których nie chcesz słyszeć, lub wsiadaniu do samochodu, gdy nie ma Cię w domu, i włączaniu włącznika akcesoriów. Słuchaj rzeczy, z których w tak młodym wieku nie muszą się niczego uczyć. W rzeczywistości rozumiem, dlaczego chodziło o FCC i dlaczego sądy prawdopodobnie utrzymają swoje prawo do tego. Mimo to możesz zrozumieć niektóre z nadchodzących wyzwań, ponieważ radio satelitarne jest podglądaczem erotycznych kanałów seksu. Pomyśl o tym.