Motoryzacja

Czy pigułki na penisa działają? 2 rodzaje męskich tabletek wzmacniających, które mogą faktycznie działać

By 11 lutego 2020 No Comments

Czy pigułki na penisa działają?

Na to pytanie wielu ludzi odpowiedziało „nie”. Było wiele przesadzonych twierdzeń dotyczących męskich suplementów, a wiele z nich jest co najmniej przesadzonych.

Ale tak naprawdę istnieją pewne rodzaje pigułek na penisa, które działają.

Spójrzmy na dwa rodzaje suplementów dla mężczyzn, które faktycznie działają:

1. Zioła na męską wytrzymałość i erekcję. Wierzcie lub nie, istnieją preparaty ziołowe, które mogą zwiększyć twardość erekcji, co z kolei wpływa na rozmiar erekcji. Chociaż istnieje wiele różnych rodzajów mieszanek ziołowych i nie byłoby możliwe przetestowanie ich wszystkich, możemy spojrzeć na niektóre zioła i mówić o ich „niezależnej” skuteczności.

Na przykład kora Yohimbe może zdecydowanie zwiększyć libido i doprowadzić do erekcji, twardości i czasu trwania. Uwydatnia to pełny rozmiar erekcji, który jest zwykle zauważalnie większy niż normalny erekcja. Wiele męskich suplementów zawiera johimbe w mieszance, a także inne zioła, o których wiadomo, że mają podobne właściwości.

Teraz należy zauważyć, że po powiększeniu efekty te nie są efektami trwałymi. Porozmawiamy o potencjale tego w drugim rodzaju pigułki. Jednak te preparaty ziołowe dobrze sprawdzają się podczas tymczasowych skoków w rozmiarach częściowo wyprostowanych lub w pełni wyprostowanych.

Często w sypialni mężczyźni robią największe wrażenie, jeśli chodzi o wielkość. Ten rodzaj męskiego suplementu diety może naprawdę zabłysnąć tutaj. Może zapewnić, że będziesz największy i najpełniejszy, gdy nadejdzie czas intymności.

I nie tylko będzie to wyglądało imponująco, ale twoja zwiększona grubość będzie miała również pozytywny wpływ na wydajność (wiele kobiet wskazało, że grubsze erekcje pod względem wielkości są naprawdę kluczowe; kwestia wielkości penisa i tego, czy zwykle ma to znaczenie ) odpowiedział „tak”, ale dotyczy to obwodu lub grubości).

2. Suplementy, które zwiększają testosteron lub hormon wzrostu. Prawdopodobnie widziałeś wiele naturalnych, testosteronu i hormonów wzrostu reklamowanych w ciągu ostatnich kilku lat. Są to formuły, które nie są tak silne jak leki typu sterydowego, ale wydaje się, że zbliżają się przez cały czas, a jednocześnie mają znacznie mniej skutków ubocznych. Znów istnieje wiele różnych firm i marek o różnych ocenach skuteczności opartych na ocenach użytkowników. Czasami jedna formuła działa dla jednej osoby, podczas gdy inna ma niewielki lub żaden efekt. Musisz zachować należytą ostrożność i być może próbować i popsuć błędy, aby znaleźć najlepszą dla siebie.

Jednak prawdziwe pytania są następujące:

Co te suplementy mają wspólnego z powiększaniem penisa? Czy naprawdę możesz powiększyć mojego penisa?

Tak i nie Jeśli weźmiesz te suplementy i to wszystko, co robisz, jest mało prawdopodobne, aby uzyskać rozmiar penisa. Dzieje się tak również w przypadku prób budowy większych mięśni. Jeśli po prostu weźmiesz formułę wzmacniającą testosteron bez podnoszenia ciężarów i prawidłowego jedzenia, prawdopodobnie nie dostaniesz większych mięśni.

Kluczem do korzystania z tego rodzaju suplementów jest to, że musisz brać udział w ćwiczeniach powiększania penisa podczas ich przyjmowania. To był najnowszy trend w ćwiczeniach dla mężczyzn, takich jak jelqing. Pojawiły się teraz programy, w których chłopcy nie tylko ćwiczą jelqing i ćwiczenia rozciągające, ale także przyjmują suplementy, aby poprawić ogólne wyniki rozmiaru.

Oczywiste jest, że podczas ćwiczeń możesz stworzyć w swoim ciele niemal idealne „środowisko wzrostu”, aby wyniki były jak największe i jak najkrótsze.