Podróże

3 rzeczy, które musisz wiedzieć, aby znaleźć najlepszy mikser do swojej kuchni

By 3 marca 2020 No Comments

Znalezienie najlepszego miksera do kuchni jest ważne, jeśli chcesz przygotować pyszne koktajle i inne napoje. Przy tak wielu możliwościach na rynku, jak zawęzić listę i zapewnić najlepszą relację jakości do ceny? Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci znaleźć najlepsze miksery.

1. Korzystanie z miksera

Najpierw musisz zdecydować, jak korzystać z miksera. Jeśli planujesz robić dużo gęstych koktajli z lodem i mieszać twardsze składniki, takie jak orzechy, powinieneś użyć standardowego blendera kuchennego. Miksery te mają duże pojemniki na słoiki wykonane ze szkła, plastiku lub poliwęglanu. Mają także mocne silniki o mocy od 450 watów do 2 lub 3 koni mechanicznych. Wiele z nich ma także wiele ustawień prędkości, od 2 do 15 różnych prędkości. Jednym z najlepszych standardowych mikserów blatów kuchennych na rynku jest Vita-Mix 4500 z pięcioletnią gwarancją i mocą wyjściową 1380 watów.

Jeśli zawsze jesteś w ruchu i potrzebujesz tylko małych porcji koktajli, osobisty mikser jest bardzo dobrą opcją. Te miksery, takie jak Magic Bullet Blender, używają małych, jednodawkowych filiżanek do mieszania, a następnie zabrania składników. Najbardziej pasuje nawet do uchwytu na kubek w samochodzie. Sprzątanie to także pestka, ponieważ wystarczy wyczyścić tylko jedną filiżankę, a nie dużą szklankę do miksowania.

Jeśli przygotowujesz dużo zup i jesteś bardzo mobilny w kuchni, najlepszym wyborem jest mikser ręczny. Mikser zanurzeniowy KitchenAid jest jednym z najlepszych, jakie można znaleźć. Ma 9 prędkości i doskonałe oceny klientów. Blendery ręczne są długie i cienkie i można je łatwo przenosić po kuchni i zanurzać w gotujących się naczyniach.

2. Funkcje

Gdy tylko wybierzesz żądany typ miksera, zobaczysz funkcje. Powinieneś spojrzeć na pojemność słoika blendera. Na przykład większa pojemność 64 uncji jest bardzo dobra, ponieważ w razie potrzeby można mieszać duże ilości. Ważny jest także rodzaj materiału, z którego wykonane jest szkło. Poliwęglan jest jednym z najlepszych materiałów, ale jest także drogi.

Chcesz również upewnić się, że twój blender można myć w zmywarce, co sprawia, że ​​sprzątanie jest dziecinnie proste. Bardzo ważna jest również wydajność silnika. Chcesz mieć pewność, że Twój mikser ma wystarczającą moc do wykonania tej pracy i nie pozostawia kawałków lodu w koktajlu. 450 watów i więcej na mikser są zwykle dobre. Możesz zagłębić się w osobisty blender, ponieważ pojemnik na składniki jest mniejszy.

Należy również wziąć pod uwagę cenę. Najlepsze miksery są zwykle najdroższe, zwykle około 400 USD za model Vitamix lub Blendtec. Nadal jednak można znaleźć modele wysokiej jakości w rozsądnej cenie. 5-biegowy mikser KitchenAid, model blatu, kosztuje mniej niż 100 USD i oferuje wiele fantastycznych funkcji.

3. Opinia konsumenta

Ostatnim czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, są oceny online. Można je znaleźć na wielu stronach internetowych, w tym GoBlendIt.com i Amazon.com. Przeczytanie kilku recenzji może później zaoszczędzić wiele bólu serca. Informacje i funkcje blendera mogą brzmieć świetnie, ale jeśli po pewnym czasie ulegnie awarii, jest to zły zakup. Możesz dowiedzieć się o wadach produktu, jakości i niezawodności, czytając kilka recenzji od właścicieli przed zakupem.

Czytając recenzje, przeczytaj zarówno recenzje pozytywne, jak i negatywne. Sprawdź także recenzje właścicieli, którzy mieli produkt od kilku miesięcy i używaj go regularnie. Większość problemów z mieszaczem, takich jak uszkodzenie silnika, występuje w ciągu zaledwie kilku miesięcy.